Co się dzieje w Polsacie? Z pracy zrezygnowała znana prezenterka!

Joanna Górska zrezygnowała właśnie z prowadzenia pasma “Nowy dzień” w Polsacie i Polsat News. Dziennikarka zdecydowała się na złożenie wypowiedzenia. Mimo to nadal ma współpracować ze stacją. O co tu chodzi?

Zobacz także: Idzie PRAWDZIWY chłód! Pogoda oszalała?

W czasie okresu wypowiedzenia Joanna Górska będzie pracowała zdalnie. Następnie zostanie współpracownikiem stacji. Ma przygotowywać dla niej nowy program.

Joannę Górską w poranku zastąpiła inna prezenterka Polsat News – Ewa Gajewska.

Dlaczego Joanna Górska zrezygnowała z pracy w “Nowym dniu”? Okazuje się, że postanowiła zająć się czymś innym.

Joanna razem z partnerem poprowadzi fundację, która pomoże osobom po chorobie nowotworowej. Sama prezenterka też kilka lat temu chorowała na raka. Na szczęście szybko powróciła do zdrowia.

– Dziś mam urodziny… trzecie 💪 Próbowałam odtworzyć zdjęcie dokładnie sprzed trzech lat, kiedy to stałam przed Centrum Onkologii po ostatniej serii naświetleń. Nie udało się… buzia sama się śmieje. Ostatniego dnia radioterapii lekarz mi powiedział, że jak dla niego jestem zdrowa, że mam pięknie żyć… i że teraz to mój nowy obowiązek 💪 – napisała na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Górska (@joanna__gorska)

Joanna Górska w Polsat News pracuje od 2009 roku. Najpierw jako reporterka i wydawczyni. Od 2012 roku była gospodynią pasma „Nowy dzień”.

Karierę dziennikarską rozpoczęła w 1998 roku w Radiu Wa-Ma w Mrągowie. Pracowała też w „Gazecie Mrągowskiej”, „Gazecie Olsztyńskiej”, Radiu Wa-Ma, TVP Olsztyn i “Wiadomościach” TVP.

Zobacz także: ZAMIESZANIE ze SPISEM powszechnym! Co z naszymi danymi?!

Fot. Pixabay

Źródło: tvpolsat.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj