Młoda piosenkarka nie zwalnia tempa. Zaledwie rok po wydaniu swojego debiutanckiego albumu “Królowa dram”, Sanah ukazała światu swoją drugą studyjną płytę. “Irenka” jest jedną z najgorętszych premier muzycznych tego roku.

Nowy krążek polskiej wokalistki cieszy się gigantycznym powodzeniem. Już w pierwszym tygodniu od premiery znalazł się na czwartym miejscu najchętniej odtwarzanych nowych albumów na świecie w serwisie Spotify. Tym samym  Sanah wyprzedziła gwiazdy, takie jak kanadyjski raper Night Lovell czy brytyjski wokalista Rag’n’Bone Man.

Sanah pokazała wesele swoich rodziców

Aktualnie największą popularnością cieszy się kawałek, który nawet nie został jeszcze wybrany na singla. Mowa tu o piosence “ten Stan”, którą dopełniają kadry z weselnego filmu rodziców piosenkarki. W jednym z wywiadów Sanah wyjawiła, iż nie planowała zdradzać, że są to nagrania z jej rodzinnego archiwum.

Nie wiedziałam, czy o tym mówić. Myślałam, że może zachowam to w tajemnicy, ale potem wszyscy pisali w komentarzach: “o, jaka Ty jesteś podobna do taty”. Uznałam, że nie ma co… Wszyscy już wiedzą – wyjawiła w jednym z wywiadów.

Sanah wyjawiła, że dopiero niedawno odkryła nagranie z wesela rodziców i od samego początku wiedziała, że będzie idealne jako teledysk do piosenki “ten Stan”. Obawiała się jednak, że jej mama i tata nie zgodzą się upublicznić swojego filmu z wesela. Ku wielkiemu zaskoczeniu, nie mieli nic przeciwko temu .

Rodzice tak się cieszą, że tam są, więc wszystko dobrze – skwitowała.

Fani dopatrzyli się czegoś jeszcze, prócz podobieństwa artystki do swojego taty. Bystrzejsi  widzowie zwrócili uwagę na charakterystyczne elementy, które są związane z konkretnym nurtem religijnym.

Ikona Maryi i taniec Dawida. Ja wiedziałam, ale potrzebowałam potwierdzenia. Fajnie być w tym samym “klubie”.

Nasza ikona, taniec i śpiew… Cudne wesele i cudna muza. Pozdrów rodziców.

Zdaniem internautów oznacz to, że rodzice Sanah najprawdopodobniej byli lub nadal są  częścią wspólnoty neokatechumenalnej.

Pozdrowienia dla wszystkich neo 🙂 – pisze fan Sanah pod teledyskiem “ten Stan”.

Należy pamiętać, że Sanah nigdy nie wypowiadała się publicznie na tematy religijne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj