Na kanale STOPCham opublikowano nagranie przesłane przez jednego z kierowców. Widać na nim, jak kierująca pojazdem wymusza pierwszeństwo, kierowca trąbi i wtedy zaczyna się cała „akcja”. Zdarzenie miało miejsce 28 maja 2022 roku w okolicach Jeleniej Góry.

Autor nagrania zatrąbił wobec wymuszenia pierwszeństwa. Tylko ten bodziec wystarczył, aby z drugiego auta wyskoczyła rozwścieczona kobieta, która szybko zaczęła uderzać pięściami w maskę i kopać w zderzak.

Kobieta mimo informacji o nagrywaniu całego zajścia nie odpuszcza i nadal kipi agresją.

“Jechałem przepisowo nie szalałem ponieważ jechała ze mną moja mama. Dwa samochody zdążyły przejechać zanim ja dojechałem do mostu, ale ostatni samochód – kierującą samochód kobieta – wjechała w tym samym momencie co ja i zaczęła się awanturować. Mężczyzna która jechał z nią też wysiadł i otworzył mi drzwi jednak udało mi się je wyszarpać i zamknąć po czym odpuścił możliwe że zobaczył kamerę. A kobieta kontynuowała swój spektakl uderzała pięściami w maskę krzyczała wyzywała kopnęła w zderzak po czym jak już odjeżdżałem również kopnęła w tylny błotnik. Z samochodem nic się nie stało jedyne co to ja straciłem nerwy i adrenalina mi skoczyła a moja mama się przestraszyła.” – czytamy w wiadomości przesłanej przez kierowcę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj