Michał Wiśniewski zdecydował się na szczere wyznanie. Zdradził, że jedna z jego piosenek jest skierowana do jego ojca. Tekst jest pełny żalu…

Michał nie miał łatwego życia. Wychowywał się m.in. w domu dziecka. Jego ojciec popełnił samobójstwo. Teraz piosenkarz wyznał, że to właśnie do ojca kierował piosenkę “Tango straconych”.

– Tango Straconych to bardzo osobisty list do mojego taty i refleksja pełna żalu i pretensji do… no właśnie do kogo? Do niego, do siebie, do 🌐świata? Dziś patrzę na to już inaczej nie oskarżając nikogo ale na zawsze pozostanie pytanie⁉️dlaczego nie był dość silny, aby wychować swoje dziecko👦. Ojciec to ważny element w życiu każdego dziecka, a chłopca w szczególności. 💔🖤K**ewskie jest to życie i piękne zarazem. Ech – napisał.

To wyznanie wstrząsnęło fanami Michała. Byli w wielkim szoku. Piosenkarz naprawdę musiał zmagać się z wieloma tragicznymi wydarzeniami.

Na szczęście ostatnio w jego życiu prywatnym wszystko układa się idealnie. Michał jest szczęśliwym ojcem i mężem.

Zobacz także: SZCZERE słowa premiera. „Musimy przebudować bardzo wiele elementów”

Co na to fani?

Ech 😍… warto wracać do Ich Troje ❤️

Czy w szczególności chłopca, to nie wiem… 🤔 Mój Brat jest mega otwartą, pozytywną osobą, wszyscy lubią Jego towarzystwo. Zazdroszczę Mu tego. Poradził sobie z poczuciem, że Ktoś nas opuścił. Ja nie. Kiedyś podobno stałam przy oknie i czekałam, bo obiecał, że przyjdzie. W głębi serca stoję tak do dziś.

Dla czego Ich Troje nie wróci do koncertów, które przypominały oglądanie sztuki teatralnej. Każda piosenka miała swoją choreografię, każdy koncert był inny. To było super. ❤️

Pamiętam fotorelacje z planu teledysku w magazynie BRAVO! 🔥

Na szczęście Michał zawsze może liczyć na swoich fanów. Stoją za nim murem!

Zobacz także: WIELKI sukces Dody! Zewsząd płyną GRATULACJE!

Fot. Instagram

Źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj