Doda ogłosiła dobrą nowinę. Zewsząd płyną gratulacje! O co chodzi?

Okazuje się, że sprawa dotyczy sądu! Doda musiała przez wiele lat procesować się z doktorem! W czym rzecz?

– Wygrałam. W 2013 roku doktor Andrzej Sankowski dowodził, m.in. w programie “Na językach”, że wielokrotnie poprawiałam urodę. Posiłkując się moim zdjęciem i markerem, pokazywał przed milionami widzów ze szczegółami, w których miejscach konkretnie ingerował chirurg plastyk w moją twarz. Wszystko to było kłamstwem i rozpoczęło lawinę obrzydliwych komentarzy pod moimi zdjęciami czy artykułami, która uderzała we mnie do DZIŚ – napisała Doda.

Następnie opisała, jak wyglądał proces sądowy. Okazuje się, że w jego trakcie piosenkarka była szczegółowo badana.

– W trakcie procesu dobrowolnie poddałam swoją twarz szczegółowej diagnozie. Specjaliści wskazani przez Sąd dokładnie analizowali moją skórę szukając na niej mikroblizn za uszami, we włosach, a także w nosie i na podniebieniu. Prześwietlenia i skany wskazały również brak ingerencji w kości, tym samym ostatecznie przekreśliły tezę „doktora” – dodała.

Doda ujawniła, że badania były dla niej poniżające. Mimo to zdecydowała się na nie, żeby raz na zawsze udowodnić, jak było naprawdę.

– Czułam się jak zwierzę. To straszne, że osoba popularna musi walczyć w ten sposób o prawdę, ale było to najlepsze wyjście – stwierdziła.

Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy wyrok Sądu Okręgowego, uwzględniając apelację Dody. Nakazał przeprosiny i 50 tys. zł zadośćuczynienia.

Zobacz także: TO musisz zrobić przed kupnem auta! Inaczej będziesz miał PROBLEMY!

Co na to fani?

Brawo 🙌🏽🙌🏽🙌🏽

Kochana, chyba tylko tak naprawdę Ty wiesz jak musisz mieć twardy tyłek, po tym wszystkim, co przeszłaś.😔 Dobrze, ze uświadamiasz ludzi, żeby nie dali zrobić sobie krzywdy. Cieszę się, ze w końcu wygrałaś. 👏🔥😍 Całym sercem z Tobą ❤️❤️❤️

Z jednej strony radość, z drugiej smutek… … że tyle się szarpałaś by pokazać, że mówisz prawdę.

Jessu. Ileż kobiety muszą przechodzić, żeby udowodnić, że nie są wielbłądami 🙈 I brawo za wytrwałość! 👍💪❤️

Fot. Instagram

Zobacz także: Joanna Racewicz pokazała SYNA! Podobny?

Doda odniosła wielki sukces. Szkoda, że wcześniej musiała tyle wycierpieć.

Fot. Instagram

Źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj