Jest wielka awantura o telewizję. Chodzi o popularny kanał. W czym rzecz?

Czy kanał ATM Rozrywka powróci? Dlaczego musiał zniknąć? Skąd taka decyzja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji? Pytań przybywa, a awantura jest coraz większa! Teraz głos w sprawie zabrał sąd!

Firma ATM Grupa, nadawca ATM Rozrywka, zwyciężyła w sądzie. To na razie niewielka wygrana, ale daje szansę na wznowienie emisji popularnego kanału.

– W e-terminarzu Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie znajduje się informacja, że na posiedzeniu niejawnym WSA w sprawie z powództwa emitenta o odmowie wszczęcia postępowania przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji w sprawie o przywrócenie terminu do złożenia wniosku o udzielenie koncesji na nadawanie kanału ATM Rozrywka na kolejny okres, uchylił zaskarżone postanowienie i poprzedzające je postanowienie KRRiT oraz zasądził zwrot kosztów postępowania – podała ATM Grupa.

Co dalej? Czy kanał wróci? Fani stacji czekają na decyzję. Szybko jednak jej nie usłyszą.

– Szerzej będziemy mogli skomentować sprawę dopiero po otrzymaniu uzasadnienia wyroku – powiedziała Sylwia Olech, PR manager w ATM Grupa.

Zobacz także: SZOKUJĄCE wyznanie Sylwii z “Gogglebox”! “Pogodziłam się z tym”

Skąd ta awantura? Koncesja ATM Rozrywka na nadawanie naziemne w MUX1 obowiązywała do 24 lutego 2021 roku. Stacja twierdzi, że złożyła wniosek o przedłużenie koncesji w odpowiednim terminie. KRRiT tłumaczy, że dotarły do niej zupełnie inne dokumenty, a nie wniosek.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ogłosiła konkurs na miejsce po ATM Rozrywka. Wygrał go kanał Antena HD, który pokaże m.in. “Modę na sukces”.

Zobacz także: Ważna zmiana dla PODRÓŻUJĄCYCH! Nowa droga jest już dostępna

Jak skończy się całe zamieszanie? Czy zamiast jednego kanału będą dwa?

Fot. Pixabay

Źródło: tvpolsat.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj