Właśnie ujawniono testament Krzysztofa Krawczyka. Kto otrzyma spadek po znanym artyście? Będziesz w szoku!

Ponad miesiąc temu pożegnaliśmy wybitnego polskiego muzyka Krzysztofa Krawczyka, znanego z takich utworów jak “Chciałem być” czy “Trudno tak.” Od tego czasu w mediach masowego przekazu pojawiło się już wiele informacji dotyczących żony Krawczyka – Ewy, oraz jego syna. Teraz ujawniono testament Krzysztofa Krawczyka. Kto otrzyma po nim spadek? Możesz być w szoku!

ZOBACZ TAKŻE: Prawda nt. rodziny królewskiej wyszła na JAW! Książę Harry planował TO od dawna

Ujawniono testament Krzysztofa Krawczyka

Jak się okazuje dziennikarze programu UWAGA TVN dotarli do testamentu Krzysztofa Krawczyka. Według TVN muzyk zapisał cały swój majątek żonie Ewie Krawczyk, z kolei syn został pominięty. Prawnicy syna zapowiedzieli już, że będą walczyć o spadek dla swojego klienta.

Czy Ewa Krawczyk skomentowała ujawnione przez TVN dokumenty? Nie, w rozmowie z Super Expressem powiedziała jedynie, że “gdyby Krzysztof to widział to by się załamał.”

ZOBACZ TAKŻE: Przełomowy ruch premiera wzmocni polską niezależność? TK wyda orzeczenie

Po reportażu TVN głos w sprawie zabrał także Andrzej Kosmala były menadżer Krawczyka. Jego zdaniem syn muzyka wykorzystywany jest przez złych ludzi.

Junior jest zmanipulowany przez złych ludzi. Robi to, co oni chcą, by robił i mówił. Sprawa się wyjaśni na drodze prawnej. Jeśli chodzi o pogrzeb, to Krzysztof stał koło mnie. Powiedziałem do niego, żeby pożegnał się z ojcem i on to zrobił. Dotknął trumny. Dzisiaj Ewa rozmawiała z Krzysiem. Chce, by ich relacje były jak najlepsze. Próbuje z nim rozmawiać i dojść do porozumienia

-powiedział w rozmowie z Super Expressem – Andrzej Kosmala.

ZOBACZ TAKŻE: Syn KRZYSZTOFA KRAWCZYKA mieszka “na melinie”!

Co sądzicie o całej tej sytuacji?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj