Prezes partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke znów ocenzurowany. Tym razem jednak na tym oto portalu!

Nie tak dawno media masowego przekazu poinformowały, że Janusz Korwin-Mikke został zablokowany na Facebooku. Następnie jego strona została całkowicie usunięta. Teraz prezes partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke znów ocenzurowany. Tym razem na zupełnie innym portalu. Jego filmy zostały usunięte! Wiemy co dokładnie się stało.

Janusz Korwin-Mikke znów ocenzurowany

Kilka miesięcy temu Korwin-Mikke poinformował o trwałym usunięciu jego strony na Facebooku.

(…) usunięte zostały też posty sprzed ponad dwóch lat gdzie był mój filmik i w filmiku wypowiadałem się na temat Unii Europejskiej. Usunęli post, w którym znajdowała się lista spotkań z wyborcami też sprzed roku bądź dwóch lat – z katońskim cytatem „…a poza tym sądzę, że UE musi być zniszczona

-mówił w rozmowie z portalem Nasza Polska Korwin Mikke.

 Usunęli mi post, w którym reklamowałem swój sklep Wolnorynkowy. Zarzucono mi mowę nienawiści. Zupełnie nie rozumiem gdzie. Usunęli mi wpis, bo umieściłem w treści plastikowy pistolet na wodę? Przecież to już jest śmieszne. To był post ironiczny, a nie jakaś „mowa nienawiści”

-dodał.

Niedawno założył swoje oficjalne konto na TikToku oraz dodał swój pierwszy powitalny filmik. Nie trzeba było długo czekać żeby jego filmik został usunięty a jego konto zablokowane. Prezes partii KORWiN nie może przez jeden dzień dodawać postów, a takie komunikaty pojawiły się na TikToku:

Mimo wszystko Janusz Korwin-Mikke się nie poddaje i można go obejrzeć na TikToku, ale jego oficjalnego sklepu:

@wolnorynkowy

Koszulka z cytatem “Socjalizm trwa dopóki nie skończą się cudze pieniądze” jest dostępna w sklepie #Wolnorynkowy #sklepinternetowy #wolność #jkm #dc

♬ dźwięk oryginalny – wolnorynkowy

Co sądzicie na temat takiej cenzury w Internecie?

ZOBACZ TAKŻE: Marcelina Ziętek i Piotr Żyła pierwszy raz razem na zdjęciu! Czy ich związek wszedł na wyższy poziom?

ZOBACZ TAKŻE: Drugi nieudany skok PO na ulicę „Łupaszki”! Andruszkiewicz komentuje [FOTO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj