Tyle wynosi emerytura Jerzego Połomskiego. Ta kwota szokuje! Zobacz ile dokładnie pobiera pieniędzy!

Jerzy Połomski to znany muzyk, który w latach swojej świetności (lata 60. i 70.) nagrał sporą ilość hitów. Teraz ze względu na swój wiek nie jest już tak aktywny w show biznesie, jednak nie tak dawno przyznał, że tęskni za koncertami. Ostatnio wyjawił także ile wynosi jego emerytura. Ta kwota szokuje!

ZOBACZ TAKŻE: Doda zmieni ZAWÓD? Właśnie debiutuje w nowej roli!

Jerzy Połomski nie tak dawno przyznał, że postanowił zawiesić swoją karierę, żeby odpocząć. Teraz jednak planuje wrócić na scenę. 87-latek nie kryje tego, że mimo wieku jest pełen energii i jego powrót jest tylko kwestią czasu.

Tyle wynosi emerytura Jerzego Połomskiego 

Ujawniono właśnie ile wynosi emerytura znanego muzyka. Portal Money.pl wyliczył, że może to być około 2000 złotych. Sam Jerzy Połomski nie narzeka i zapewnia, że ma się całkiem dobrze.

Są w naszym kraju osoby, które dostają na starość zaledwie kilkaset złotych. Serce się kraje. Ja mam szczęście, bo mam tyle, że… nie zgłaszam żalu

-wyznał w swojej ostatniej rozmowie z mediami.

Ja się o pieniądze nigdy nie biłem. I nigdy nie kłóciłem się o stawki. Za czasów Polski Ludowej mieliśmy stawki z góry ustalone przez ministerstwo, a zarabiał na nas głównie PAGART, czyli agencja artystyczna, która dostawała krocie, nam – artystom – zostawiając marne grosze. Płyty też nie były dochodowe

-dodał muzyk.

Jerzy Połomski nigdy też nie stresował się pieniędzmi zaznaczając przy tym, że nie jest człowiekiem z pretensjami finansowymi, co brzmi bardzo pozytywnie.

Nie wiem, ile bierze osoba, która organizuje mi koncerty. Nie jest to dla mnie ważne… Ani nie cierpię z tego powodu, ani o to nie pytam, mimo że jesteśmy w dobrej komitywie

-mówił kiedyś w rozmowie z pismem “Wysokie Obcasy.”

Co sądzicie na temat jego wypowiedzi? Spodziewaliście się, że Jerzy Połomski pobiera taką emeryturę, czy liczyliście na wyższą?

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj