Toma Cruise to jeden z najbardziej znanych i cenionych amerykańskich aktorów. Do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynęło oskarżenie przeciwko tej znanej gwieździe. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego pomysłu wysadzenia ponad 100-letniego mostu, znajdującego się na terenie Śląska. Był to pomysł powiązany z 7 częścią znanej serii „Mission Impossible”. 

 

Informacja na temat wniesienia do Sądu Okręgowego w Warszawie oskarżenia przeciwko Cruisowi oraz Paramount Pictures została przekazana przez Piotra Rachwalskiego. “MOST – NEVER ENDING STORY Każda okazja dobra by pokazać fajne fotki Mostu Pilchowickiego. A dziś kolejna okazja – do sądu okręgowego w Warszawie dziś trafiła sprawa przeciwko Paramount Pictures i Tomowi Cruise’owi – oczywiście z Mostem w tle (…) Ta sprawa będzie się odbijać czkawką ekipie hunów z Hollywood jeszcze przez lata. Plusem całego zamieszania jest to, że most stał się gwiazdą zabytków techniki i już nikt się nie odważy go tknąć. Mam nadzieję, że jednak wbrew właścicielowi który próbował go wysadzić, uda się przywrócić ruch na tej pięknej linii” – pisze był prezes kolei Dolnośląskich.

 

 

Pomysł wysadzenia mostu, już od początku wzbudzał w wielu rodakach skrajne odczucia. W momencie kiedy informacja o tym pomyśle obiegła świat, przeciwnicy postanowili uniemożliwić wysadzenie zabytku. Rozpoczęło się od licznych protestów mieszkańców oraz miłośników starodawnego mostu. Finalnie udało się wpisać go na listę zabytków. Protestujący dopięli swego i Polska nie pojawi się w najnowszej produkcji Paramount Pictures. Nie ma jeszcze informacji na temat, który kraj zastąpi Polskę. Na ten moment brane są pod uwagę trzy kraje: Włochy, Wielka Brytania oraz Norwegia.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zmiany w programie przyjmowania szczepionek mogą mieć wpływ na zmniejszenie ich efektywności

 

Źródła:

o2.pl

Foto.: Flickr.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj