Mimo konfliktu, bracia byli zgodni co do jednej kwestii. Gdy chodzi o uczczenie pamięci mamy, nie ma miejsca na kłótnie. Wszystko zrobią w zaskakujący sposób!

Bracia mają konflikt od bardzo dawna, a nasilił się on po kontrowersyjnym wywiadzie Meghan i Harry’ego u Oprah Winfrey. Na dzień dzisiejszy nic nie wskazuje na to, aby konflikt miał dobiec końca. W kwestii uczczenia pamięci o Lady Di bracia są zgodni.

Mimo wszystko, relacja braci wygląda na nieciekawą dzięki ich żonom, które również nie przepadają za sobą i to one prawdopodobnie były powodem konfliktu między książętami. Jednak to nie pokrzyżowało planów o pamięci matki książąt.

William i Harry postanowili przekazać suknię ślubną swojej mamy na wystawę, gdzie każdy będzie mógł ją zobaczyć! Wystawa ma ruszyć 3 czerwca w oranżerii zamku Kensington. Co niezwykłego jest w tej pięknej kreacji, którą księżna Diana podbiła serca całego świata?

Organizatorzy wystawy chcą pokazać, że Diana miała dobre relacje ze światowej sławy projektantami mody. Przyjaźniła się m. in. z Giannim Versace. Jej bajeczną suknię ślubną zaprojektowali Elizabeth i David Emanuelowie. Suknia wykonana jest z jedwabnej tafty, a na ślubie zrobiła ogromne show!

Źródło: pomponik.pl

Zobacz także: Tajemnica rodziny królewskiej wyszła na JAW! Tego NIKT się nie spodziewał

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj