Od ponad roku cały świat zmaga się z epidemią koronawirusa. Rządy wielu krajów wprowadzają coraz to więcej obostrzeń. Pomimo to nic nie wskazuje na to, aby liczba zakażeń miała spadać. Przeciwko COVID-19 szczepi się już spora ilość osób. Jak się okazuje to wykrywa koronawirusa. Chodzi o…

Z pewnością wiele razy zastanawialiście się co może pomóc w zidentyfikowaniu koronawirusa. Wiedza na ten temat może pomóc wielu ludziom na całym świecie. Jak się okazuje jest coś co go wykrywa. Chodzi bowiem o…

pewną technologię, którą opracowała agencja pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Chodzi tutaj o mikroczip, który będzie informował innych o objawach.

“Choć może brzmi to jak science fiction, to takie technologie są bliżej niż myślimy”

-tak sprawę skomentował biolog dr Piotr Rzymski.

To jednak nie wszystko.

“Nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów tej technologii, ale z udostępnionych informacji wynika, że jest to sensor, który pozwala wykrywać reakcje chemiczne zachodzące w organizmie na skutek zakażenia koronawirusem”

-dodał.

Zaznaczył, że jeszcze nie tak dawno wiele opracowywanych technologii było po prostu nierealnych. Teraz to wszystko się zmienia.

“Weźmy chociażby pozaustrojową produkcję mięsa, która pozwala stworzyć jedzenie bez konieczności zabijania zwierząt”

-stwierdził doktor Rzymski.

Co o tym wszystkim sądzicie? Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że już niedługo takie coś może zostać wprowadzone?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj