Cała świat od ponad roku zmaga się z epidemią koronawirusa. Pomimo szczepionek, które nie tak dawno weszły na rynek i na które szczepi się coraz więcej osób liczba zakażeń wcale nie spada. Nieciekawą sytuację ma chociażby Polska, gdzie chyba minie jeszcze sporo czasu zanim uda jej się wrócić do normalności. Jak się okazuje to leczy koronawirusa! 

Koronawirus od ponad roku atakuje już praktycznie każdy zakątek świata. Nie ma chyba miejsca na świecie, gdzie nie odnotowano ani jednego przypadku zakażenia koronawirusem.

ZOBACZ TAKŻE: TO wykrywa koronawirusa! Chodzi o…

Jak się okazuje jednak to leczy koronawirusa i “działa na wszystkie warianty.” Mowa tutaj o szczepionce, nad którą pracuje właśnie Moderna. Ma ona przeciwdziałać wszystkim wariantom COVID-19.

Kiedy dokładnie pojawi się taka szczepionka?

Dyrektor Moderny powiedział, że najprawdopodobniej na przełomie lata i jesieni.Ponadto według szefa Moderny w tym roku mogą wyprodukować nawet miliard dawek szczepionek.-W przyszłym roku będzie zbyt wiele szczepionek dla ludzi na naszej planecie”-powiedział szef Moderny – Stephane Bancel.

Być może już niedługo dzięki tej szczepionce Polska będzie mogła wrócić do pełni normalnego życia.Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że to leczy koronawirusa i jeśli wprowadzimy te szczepionki nasza sytuacja będzie lepsza zarówno w Polsce jak i na całym świecie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj