Każdy z nas przynajmniej raz w życiu to jadł. Jak się jednak okazuje produkt ten został właśnie wycofany ze sprzedaży. Jest bardzo niebezpieczny. Zawiera bowiem…

Na pewno każdy z Was jadł kiedyś ten produkt. Mowa tutaj o parówkach, które ocenie Głównego Inspektora Sanitarnego zostały wycofane ze sprzedaży.

ZOBACZ TAKŻE: Trwa debata na temat szczepionek. Czy zabraknie ich na rynku?

Co dokładnie jest nie tak z parówkami? Jak się okazuje produkt ten jest bardzo niebezpieczny, gdyż w mięsie wykryto bakterie Listeria monocytogenes.

Jak informuje Goniec parówki zostały wyprodukowane przez firmę Sokołów.

W wyniku działań urzędowych Inspekcji Weterynaryjnej w jednej partii produktu „PIKOK PURE Parówki z szynki 250 g” wykryto Listeria monocytogenes”

-taką informację możemy przeczytać na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

ZOBACZ TAKŻE: Decyzja sądu ws. Nowaka! Nie musi wpłacać 1 mln złotych. Znamy powód!

Produkt jest bardzo niebezpieczny, gdyż spożycie go może prowadzić do listeriozy, która jest groźna zarówno dla osób o niskiej odporności jak i dla osób starszych. Jej objawy to przede wszystkim: gorączka, dreszcze, bóle stawów oraz  mięśni.

Przedsiębiorca poinformował odbiorców o konieczności zatrzymania dystrybucji, wycofania i poddania utylizacji partii wyżej wymienionego wyrobu. Organy urzędowej kontroli żywności monitorują proces wycofywania

-taki komunikat również możemy przeczytać na stronie Głównego Inspektora Sanitarnego.

Jesteście w szoku?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj