Od czasu głośnego wywiadu księcia Harry’ego i Meghan Markle o rodzinie królewskiej jest teraz bardzo głośno. Teraz pewna tajemnica wyszła na jaw! Zobaczcie o co chodzi!

Jakiś czas temu książę Harry i Meghan Markle udzielili głośnego wywiadu, w którym padło wiele szokujących słów. Wywiad komentowany był przez różne osoby na całym świecie. Ich wypowiedzi komentowane były przez wiele osób na całym świecie.

Sama Oparah Winfrey stwierdziła, że o tym co mówili jej rozmówcy nie miała pojęcia.

Nie miałam pojęcia, że ten wywiad wywrze tak wielki wpływ jaki wywarł i wciąż wywiera. Naszą wspólną intencją była prawda. Oni chcieli móc opowiedzieć swoją historię (…)

-mówiła Oparah Winfrey.

ZOBACZ TAKŻE: „Nie miałam pojęcia”. Oprah Winfrey powiedziała, co myśli o wywiadzie z Meghan i Harrym

Teraz tajemnica rodziny królewskiej wyszła na jaw. Jak się okazuje według brytyjskiej prasy – Mail on Sunday książę Harry oraz Meghan Markle już w 2019 roku planowali ucieczkę z pałacu i prowadzili już potajemne rozmowy na temat różnych komercyjnych projektów. Nieistniejąca już firma Quibi chciała aby Markle prowadziła program “Księżniczki i pupile.” Jednak jak się okazało do tego nie doszło, gdyż Markle się obraziła, uznała propozycję za niepoważną i jej nie przyjęła.

Na temat tajemnic rodziny królewskiej, które wyszły na jaw spekuluje się już od wielu lat.

Myślicie, że ta informacja może być prawdą?

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj