Ostatnio w sieci pojawił się szokujący sondaż! Odnotowano także wzrost poparcia dla jednej partii. 

Wybory do sejmu odbyły się już w 2019 roku. Od tego czasu nastąpiło wiele zmian. Kolejne wybory parlamentarne odbędą się w 2023 roku. Przez ten czas na arenie politycznych pojawiło się nowe ugrupowanie. Ostatnio w sieci pojawił się szokujący sondaż! Odnotowano wzrost poparcia dla jednej partii. O której partii mowa?

Szokujący sondaż. Wzrost poparcia dla jednej z partii

Ostatnio w Internecie pojawił się sondaż z Instytutu Badań Pollster dla “Super Expressu.” Wynika z niego, że wzrost poparcia odnotowała partia rządząca – koalicja Prawa i Sprawiedliwości oraz Solidarna Polska i Porozumienie otrzymała 38,1%. Jest to więcej niż w niedawnym sondażu, w którym poparcie sięgnęło 35,77%.

Na drugim miejscu pojawiła się partia Szymona Hołowni – Polska 2050. Uzyskała 20,9% poparcia. Na trzecim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska (KO), która otrzymała 19,2%. Również odnotowali więcej poparcia niż miesiąc temu. Na czwartym miejscu uplasowała się Konfederacja Wolność i Niepodległość, która uzyskała 8,72% – tutaj też doszło do wzrostu, gdyż w kwietniu odnotowali poparcie wynoszące – 8,64%. Spadek odnotowała natomiast Lewica, która uzyskała 7,26%, wcześniej miała 10,08%. Najniższy wynik otrzymało Polskie Stronnictwo Ludowe – 4,95%, które nie przekroczyłoby progu wyborczego.

(…) jeśli PiS będzie jesienią trwale przekraczał 40 proc. w sondażach, to sądzę, że w przyszłym roku czekają nas przedterminowe wybory

-powiedział prof. Antoni Dudek.

Co sądzicie na temat tego sondażu? Myślicie, że prof. Antoni Dudek ma rację?

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski wspomina związek z Mandaryną. Wyjawił jakie były ich zarobki…

ZOBACZ TAKŻE: Modelowe gospodarstwo wg Ministra Grzegorza Pudy? „Jest wzorem funkcjonowania” [FOTO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj