W Polsacie pojawi się szokujący program. Pracuje nad nim brat Magdy Gessler. O co chodzi?

27 maja o godz. 20:05 w Polsacie zadebiutuje program pt. “Wolni od długów”. Cykl będzie prowadzony przez Annę Guzik. Ekspertami zostali: prawnik i społecznik Piotr Ikonowicz, czyli brat Magdy Gessler, specjalista ds. finansów osobistych Fryderyk Karzełek oraz radca prawny Anna Bufnal.

Zobacz także: Będziemy jedli OWADY? SZOKUJĄCE ustalenia badaczy

„Wolni od długów” to reality-show, w którym zobaczymy bardzo zadłużonych Polaków.

– Niewiedza, strach oraz nawarstwiające się problemy finansowe sprawiają, że konieczna jest interwencja z zewnątrz. Anna Guzik odwiedza bohaterów programu, mieszkających w różnych zakątkach Polski. Dzięki swojej wrażliwości i empatii szybko nawiązuje z nimi kontakt, przełamuje w nich barierę wstydu i niepewności. Dzięki temu ma szansę wysłuchać dramatycznych historii, o których często nie wiedzą nawet najbliżsi osób zadłużonych. Udział w programie dla wszystkich uczestników bez wyjątku to przysłowiowa „ostatnia deska ratunku” – czytamy w opisie programu.

Historie bohaterów i ich dokumentacja trafiają do ekspertów. Następnie zaczyna się etap oddłużania. Widzowie obserwują, jak bohaterowie cyklu naprawiają domowe budżety i pozbywają się gigantycznych długów.

Specjaliści uczą też bohaterów programów, jak zmienić nawyki i przestać wpadać w spiralę długów

Producentem programu jest Constantin Entertainment Polska. Pierwszy sezon liczy 12 odcinków.

„Wolni od długów” będzie można śledzić od 27 maja w czwartki o 20:05 w Polsacie.

Zobacz także: WYSOKA kara dla TEJ firmy! Klienci mieli ZAWYŻONE ceny!

Fot. Pixabay

Źródło: Polsat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj