Pojawiło się szokujące wyznanie Sylwii Bomby z programu “Gogglebox. Przed telewizorem”! “Pogodziłam się z tym” – napisała. O co chodzi?

Sylwia od lat występuje w popularnym show TTV. Widzowie obserwowali, jak zmieniała się na przestrzeni ostatnich miesięcy. Raz była chudsza, raz miała nieco więcej ciała. Teraz zdecydowała się na szczere wyznanie.

Jestem 35-letnią kobietą. Od 15. lat jestem na diecie. Chciałabym Wam się dzisiaj do czegoś przyznać… polubiłam siebie ❤️ Nie chciałabym być młodsza (ani starsza), nie chciałabym być wyższa ani szczuplejsza. Pogodziłam się z tym, że mam wielkie uda, a nochal jeszcze większy. Pracowałam i codziennie pracuję, aby być z siebie zadowoloną. Uwierzyłam wszystkim książkom, jakie czytałam, że jestem wystarczająca taka, jaka jestem ❣️ a Wy moje drogie panie? Jak jest u Was? – napisała.

Zobacz także: WYSOKA kara dla TEJ firmy! Klienci mieli ZAWYŻONE ceny!

Wyznanie Sylwii zszokowało jej fanów. Nikt nie spodziewał się, że gwiazda przeżywała takie dramaty. Na szczęście wreszcie polubiła siebie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Co na to internauci?

Wielki nochal? Chyba na zabawie karnawałowej w przedszkolu, gdzie była Pani przebrana za słonia. Ma Pani fantastyczny zadarty nos! W ogóle fajna babka 😍

Sylwuś Kochana ❤️ Jesteś cudowną, wartościową i piękną Kobietą ❤️😘😘😘

Nie musisz się katować żadna dietą, bo wyglądasz szałowo i nie jeden facet dałby pociąć za taką kobietę 😍

Jesteś 🔥😍💣

Kobitko, przecież Ty akurat masz figurę idealną!❤️🔥

Jest Pani piękną kobietą❤️

Pracuję nad wagą aktualnie. Zawsze siebie lubiłam. Jednak nie pasuje mi aktualnie mój wygląd. Również ze względów zdrowotnych. Idę do przodu i robię swoje 😍🔥

Chciałabym mieć tyle lat co Pani i Pani figurę. Powodzenia.

Fot. Instagram

Co dalej? Czy Sylwia wreszcie odnalazła wewnętrzny spokój? Mamy taką nadzieję.

Zobacz także: Będziemy jedli OWADY? SZOKUJĄCE ustalenia badaczy

Fot. Instagram

Źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj