Niedawno padły szokujące słowa eksperta o COVID-19! Mowa o czwartej fali. Zobacz co dokładnie powiedział!

Koronawirus na świecie pojawił się w Chinach w mieście Whuan. Później równie szybko rozprzestrzenił się w innych krajach w tym w Polsce. Nie ma już chyba kraju, w którym nie ma ani jednego zakażenia tym groźnym wirusem. Teraz padły pewne szokujące słowa eksperta o COVID-19! Mowa o czwartej fali. 

Szokujące słowa eksperta o COVID-19! Mowa o czwartej fali

Doradca rządu- profesor Andrzej Horban wypowiedział się ostatnio na temat COVID-19. Powiedział, że jeśli nie będziemy się szczepić już niedługo czeka nas kolejna – czwarta fala koronawirusa i to wcale nie jest koniec epidemii.

Mamy świadomość, że jeśli nie zaszczepimy w odpowiednim czasie odpowiedniej grupy osób, to prawie jak w banku mamy następną falę epidemii na jesieni

– powiedział prof Horban.

Dziennikarze zapytali też profesora kiedy odwołany zostanie stan epidemii w kraju. Doradca stwierdził że jest to trudne pytanie i rząd nie planuje na razie usunąć ten stan.

Bardzo trudne pytanie i jeszcze trudniejsza decyzja.(…) Jest bardzo mało prawdopodobne odwołanie stanu epidemii w czerwcu. Natomiast jest bardzo prawdopodobne, mamy duże szanse, by wrócić do prawie normalności. Poczekajmy do jesieni. Nie spieszmy się

– dodał.

Co sądzicie na temat jego słów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj