Na temat szczepionek na COVID-19 mówi się ostatnio wiele rzeczy. Tym razem jednak pojawiły się szokujące dane nt. szczepień. Lekarka ujawniła całą prawdę!

Od kiedy cały świat zmaga się z epidemią koronawirusa w sieci pojawia się na ten temat bardzo dużo, różnych informacji. Również temat szczepionek na COVID-19 budzi niemałe kontrowersje.

ZOBACZ TAKŻE: NOWY objaw COVID-19. Może spowodować CIĘŻKIE kalectwo!

Ostatnio pojawiły się szokujące dane nt. szczepień. Lekarka ujawniła całą prawdę. Co dokładnie powiedziała?

Jaką prawdę ujawniła lekarka? 

Lekarka Magdalena Krajewska od jakiegoś czasu prowadzi swoje konto na TikToku, gdzie nagrywa krótkie filmiki. Ostatnio postanowiła podjąć temat szczepień przeciw koronawirusowi w tym zakrzepicy krwi, gdyż w ostatnim czasie bardzo dużo pojawia się informacji na temat zakrzepów rzekomo spowodowanych szczepionką AstraZeneca. Lekarka wytłumaczyła wszystkim jakie jest ryzyko zakrzepów krwi po szczepieniu, a jakie np. podczas palenia.

Dane te mogą wydawać się szokujące

Dane dotyczące ryzyka skrzepów krwi: szczepienie AstraZenecą – 0,0004 proc, przyjmowanie antykoncepcji – 0,05 – 0,12 proc., palenie papierosów – 0,18 proc, chorowanie na COVID-19 – 16,5 proc.

0,0004% to ryzyko zakrzepów po szczepieniu. Większe mamy po spędzeniu cały dzień za biurkiem 

-taki opis Magdalena Krajewska dodała pod filmikiem.

Cały film można zobaczyć tutaj:

 

 

 

@instalekarz0,0004% to ryzyko zakrzepów po szczepieniu. Większe mamy po spędzeniu cały dzień za biurkiem. #lekcjezinstalekarz #zapytajeksperta♬ Astronaut In The Ocean – Masked Wolf

Jaka jest Wasza opinia na temat jej słów? Zgadzacie się?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj