Adam Siewierski z “Sanatorium miłości” odnalazł miłość. Na uroczystosci nie zabrakło Marty Manowskiej, która z całego serca gratulowała młodej parze.

Kiedy Rolnik szuka żony okazał się strzałem w dziesiątkę, Telewizja Polska wzięła się za swatanie ludzi w starszym wieku. Tak oto powstał program „Sanatorium miłości”, który dotychczas doczekał się już trzech edycji i prawdopodobnie będziemy mogli już niebawem oglądać kolejne. Niedtety tylko garstka seniorów zamieniła niewinny flirt na poważniejsze relacje. Związek zbudowali Iwona i Gerard, którzy już po zakończeniu zdjęć odnaleźli w sobie talent do bycia influencerami.

Powyżej wspomniana para  dotychczas nie zdecydowała się na ślub. Ubiegł ich Adam Siewierski, który w sobotę 5 czerwca poślubił Martę. Z tego co opowiafają poznali się już po programie, nawiązując kontakt przez internet. Dziś nie mogą bez siebie żyć, dlatego zdecydowali się na ślub cywilny.  Odbyło się nawet skromne, pandemiczne przyjęcie weselne.

“Kocham Martę. Jest dobrym człowiekiem i piękną kobietą, tworzy cudowny nastrój, wspaniale gotuje. Dobrze nam razem w każdym momencie, więc postanowiliśmy nie marnować ani minuty w tych czasach zarazy i pobrać się jak najszybciej. Kto wie, ile życia nam jeszcze zostało… Wkrótce zamieszkamy razem, zostawimy dawne smutki i zaczniemy nowe, lepsze życie” – opowiadał Adam w rozmowie z Pomponikiem.

Na ślubie była nie mogło zabraknąć Marty Manowskiej. Przyjaciolka Adama gratulowała jemu i jego wybrance  pięknego i szczerego uczucia. Tuż przed rozpoczęciem wesela celebrytka złożyła im życzenia oraz wręczyła kopertę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj