Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jego najnowsza przepowiednia mówi o tym, że czekają nas bardzo trudne chwile. Jasnowidz dodaje, że od dłuższego czasu nie miał tak silnej wizji.

W trakcie ostatniej transmisji na żywo jasnowidz Krzysztof Jackowski starał się udzielić odpowiedzi na pytanie, co czeka nas w Polsce w najbliższym czasie. Jasnowidz wyznał, że przyszłość nie będzie kolorowa.

-Dzieją się rzeczy bardzo niebezpieczne. Najgorsze jest to, że są one krótkotrwale niebezpieczne. My możemy skutki odczuć już w tym roku – powiedział jasnowidz z Człuchowa.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski dodał, że dla naszego kraju niemalże nie ma już nadziei. Wyznał, że Polska coraz bardziej traci swoją suwerenność i ma być tylko gorzej.

-Jeżeli Polska będzie miała w czymś uczestniczyć militarnie, to wschodni wąski odcinek polskiej ziemi będzie odcięty od reszty kraju – słyszymy na nagraniu.

-Ja bym powiedział, że sprawa ma drugie dno. Były rozmowy na wysokim szczeblu między Rosją a USA. Rosja stawiała jakieś warunki, USA raczej też, skoro to był dialog. Mi się wydaje, że to są pewne ustalenia i pewna umowa. Przy tym dealu nie ma naszego kraju – dodaje Jackowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj