O rodzinie królewskiej w mediach jest teraz bardzo głośno, jednak ostatnio pojawiły się pewne sensacyjne wieści. Tego jeszcze nie było!

W ostatnim czasie na całym świecie bardzo głośno jest na temat życia rodziny królewskiej. Najpierw za sprawą kontrowersyjnego wywiadu księcia Harry’ego i Meghan Markle, a później przez śmierć księcia Filipa. Teraz znów pojawiły się sensacyjne wieści z rodziny królewskiej. Tego jeszcze nie było!

ZOBACZ TAKŻE: Tajemnica rodziny królewskiej wyszła na JAW! Tego NIKT się nie spodziewał

Sensacyjne wieści z rodziny królewskiej

Jak podają media z Wielkiej Brytanii doszło do porozumienia pomiędzy księciem Willamem, a księciem Harrym. Jak spekulują brytyjskie tabloidy od jakiegoś czasu bracia nie potrafią dojść do porozumienia, jednak w tej konkretnej kwestii im się to udało. W brytyjskich mediach możemy przeczytać, że za porozumienie w tej sprawie odpowiadają żony obu książąt. Zrobiły bowiem wszystko, aby nie doszło do sporu.

Tego jeszcze nie było 

Książę Harry i William chcą uczcić pamięć swojej zmarłej matki księżnej Diany. Co dokładnie planują zrobić? Chcą wystawić na wystawę słynną suknię ślubną księżnej Diany. Wystawa dostępna będzie 3 czerwca. Projektanci chcą pokazać jak dobre relacje łączyły księżną Dianę z nimi.

Co sądzicie na temat tego pomysłu? Myślicie, że zarówno książę Harry jak i William wpadli na dobry pomysł?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj