Dawid Podsiadło wczoraj z okazji swoich 28 urodzin postanowił podzielić się swoimi refleksjami. Spontaniczna pogadanka dotyczyła luzowania obostrzeń. lecz nie wszystko mu pasuje.

Dawid Podsiadło wczoraj ukończył 28 lat. To właśnie z  tej okazji nagrał filmik, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami. Poruszył w nim wiele tematów związanych z luzowaniem obostrzeń. Artysta istotne pytanie, co do harmonogramu wychodzenia z lockdownu.

Muzyk ma sporo wątpliwości co do organizacji wydarzeń kulturalnych. Zauważył, że imprezy powoli zaczynają być umożliwiane z wyłączeniem koncertów. Z tego powodu najbardziej cierpią fani.

“Ale jest jedna rzecz której nam wszystkim nie wolno – organizować i uczestniczyć w koncertach zespołów muzycznych. Nawet jeżeli planujemy zagrać W TYCH SAMYCH miejscach i obiektach, z przestrzeganiem DOKŁADNIE TYCH SAMYCH środków ostrożności. Teatr, sport, kabaret, kino – tak. Koncert – nie.”

https://www.facebook.com/podsiadlo.dawid/videos/333953961586888

Dawid Podsiadło zadał fanom jedno ważne pytanie – gdzie w tym sens. Na odpowiedź nie  czekał długo. Pod filmikiem artysty pojawiło się wiele komentarzy, lecz na jego pytanie nadal trudno znaleźć logiczną odpowiedź.

“Panie Dawidzie szukanie sensu w bezsensie to nieodzowną cześć bycia Polakiem. Także tego niby można ale po co? I tak z góry jesteśmy skazani na porażkę” – skomentowała internautka.

“Mam nadzieję, że odpowiedź na poruszoną w filmie kwestie się niedługo u osób decyzyjnych znajdzie, stwierdzą, że to bez sensu i otworzą możliwość grania koncertów. Do zobaczenia na takich wydarzeniach!” – napisała inna fanka.

“Nic dodać, nic ująć – podsumowanie obecnej sytuacji trafione w punkt!” – skwitowała jedna z obserwatorek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj