Niedawno pojawiły się przerażające słowa eksperta! Mowa o szczepieniach. “Mówiłem już o tym kilka miesięcy temu”- zaznacza ekspert. 

Na temat szczepień pisze się teraz bardzo dużo. Jedni popierają masowe szczepienia, inni są do tego sceptycznie nastawieni. W sieci pojawia się tak wiele informacji na ten temat, że czasem trudno zweryfikować co jest prawdą. Ostatnio nt. mogliśmy zauważyć przerażające słowa eksperta o szczepieniach. O czym mówił już kilka miesięcy temu?

Przerażające słowa eksperta! Mowa o szczepieniach

Dr Zbigniew Martyka po raz kolejny wypowiedział się na temat szczepień. Pod wątpliwość poddał dowód na skuteczność szczepień.

“Twarde dowody” na skuteczność sypią się jeszcze bardziej, jak porównamy sobie dane o krajach z procentowo największą ilością zaszczepionych z krajami o największym przyroście zakażeń […] Proszę zwrócić uwagę, że 3 pierwsze kraje na liście najwyższego wzrostu zakażeń równocześnie znajdują się na liście 10 krajów z najwyższym odsetkiem wyszczepialności 

-napisał dr Martyka.

To jednak nie wszystko.

Tymczasem szwedzka Agencja Zdrowia Publicznego przyznała, że technologia PCR nie jest w stanie odróżnić wirusów zdolnych do infekowania komórek od wirusów, które zostały zneutralizowane przez układ odpornościowy, dlatego testy te nie mogą służyć do określenia, czy osoba testowana transmituje wirusa, czy też nie

-dodał.

Zaznaczył jednak, że nie jest tym wszystkim zaskoczony, gdyż mówił już o tym kilka miesięcy temu.

Co sądzicie na temat słów dra Zbigniewa Martyki? Myślicie, że może mieć rację? Jaka jest Wasza opinia na temat szczepień?

ZOBACZ TAKŻE: Kamil Durczok wylądował w szpitalu. Było groźnie…

ZOBACZ TAKŻE: To nagranie wywołało poruszenie! Cudowny widok nad Rzymem? Sprawie ma przyglądać się Watykan [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj