Tematem szczepionki na COVID-19 żyje obecnie cały świat. Ostatnio jednak prawda nt. jednej z nich wyszła na jaw. Zrezygnowano z podawania jej ludziom.

Aktualnie na całym świecie szczepionką na koronawirusa szczepią się obywatele z całego świata. Na temat szczepionek pojawiają się bardzo różne informacje, jednakże spora część osób chce się zaszczepić.

ZOBACZ TAKŻE: ZMIANY ws. noszenia maseczek?! Rząd nie pozostawia ZŁUDZEŃ

Teraz jednak prawda nt. jednej ze szczepionek wyszła na jaw. Odkryła ją Brazylia. Mowa tu o szczepionce Sputnik V, z której zrezygnowano. Podobno chodzi o poważne wady preparatu przez co dana szczepionka nie mogła być bezpieczna dla obywateli.

W szczepionce wykryto adenowirusa. Wszyscy zapewne zastanawiają się czy w Polsce taka szczepionka miałaby rację bytu. Na to pytanie dziennikarzom odpowiedział już szef KPRM.

W ogóle nie ma takiego tematu, czy nie dyskutuje się o tym

-stwierdził szef KPRM.

Zaznaczył również, że Polska aktualnie ma już zagwarantowane 100 milionów szczepionek do końca roku i nie ma nawet potrzeby myśleć o innych szczepionkach.

Co na temat szczepionek Sputnik V twierdzą Rosjanie? Ich zdaniem szczepionki te są  skuteczne w 97,6% w stosunku do COVID-19.

A jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że to może być prawda, że rosyjskie szczepionki Sputnik V zawierają wiele wad?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj