Prawda nt. rodziny królewskiej właśnie powoli wychodzi na jaw. Jak się okazuje książę Harry planował to od dawna. Zobacz co dokładnie, a będziesz w szoku!

Na całym świecie nie milkną spekulacje nt. rodziny królewskiej. Od czasu głośnego wywiadu księcia Harry’ego i Meghan Markle nie ma dnia, żeby media nie rozpisywały się na temat ich życia. Również po śmierci księcia Filipa sporo faktów ujrzało światło dzienne. Teraz prawda nt. rodziny królewskiej wyszła na jaw. Jak się okazuje książę Harry planował to od dawna. Co co dokładnie chodzi? Możesz być w szoku!

ZOBACZ TAKŻE: SENSACYJNE wieści z rodziny królewskiej! TEGO jeszcze nie było

Prawda nt. rodziny królewskiej wyszła na jaw!

Jak wiemy zarówno książę Harry jak i Meghan Markle jakiś czas temu wyprowadzili się z dworu królewskiego i wyjechali do Stanów Zjednoczonych. Jak informują zagraniczne media książę Harry myślał już o tym od dawna.

Media zauważają, że w podcaście Armchair Expert książę Harry porównał życie w rodzinie królewskiej do życia zwierząt w zoo.

Podobno kiedy tylko założył rodzinę postanowił jak najszybciej uciec z rodziny królewskiej. Tak też się stało, co według tabloidów przyniosło mu ulgę, a ze swojej decyzji jest zadowolony i na razie nie zamierza wracać do rodziny królewskiej.

Co sądzicie na temat decyzji księcia Harry’ego?

ZOBACZ TAKŻE: Węgry idą śladem Polski? Młodzi zwolnieni z podatku dochodowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj