Ostatnio miała miejsce pomyłka przy podaniu szczepionki. Doszło do tego w naszym kraju. Wiemy co stało się z panią Beatą. 

Temat szczepionek w Polsce jest teraz bardzo częsty. Sporo osób wypowiada się na ten temat zarówno negatywnie, jak i pozytywnie. Tym razem miała miejsce pomyłka przy podawaniu szczepionki… i to w naszym kraju! Wiemy co się stało z Panią Beatą.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE dane nt. szczepień! Lekarka ujawniła PRAWDĘ!

Pomyłka przy podawaniu szczepionki

Pani Beata, która z zawodu jest nauczycielką postanowiła się zaszczepić. Pierwszą szczepionkę AstraZeneca przyjęła już w lutym, następnie chciała przyjąć drugą dawkę. Usłyszała natomiast pewien dialog.

Pani trzymająca dokumenty powiedziała “słuchaj, przecież tu jest AstraZeneka”, na co ta szczepiąca odpowiedziała “ja już dałam Pfizera” 

-powiedziała Pani Beata.

Jak czuje się Pani Beata?

Jak się okazuje kiedy tylko dowiedziała się, że podane zostały jej dwie różne szczepionki szybko skontaktowała się z lekarzem, który odpowiedział, iż ma się nie przejmować bo szczepionki będą ze sobą współgrać.

Skonsultowano się z wirusologiem i zapewniono mnie, że te szczepionki będą współgrać 

-powiedziała kobieta.

Ma jednak pewną wątpliwość.

Nie wiem co dalej, czy ja jestem rzeczywiście bezpieczna? Czy nie będę miała problemu z wyjazdem za granicę? Czy przyznany mi zostanie paszport szczepionkowy? 

-zapytała.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj