Koronawirus w Polsce jest już bardzo długo. Teraz coraz częściej mówi się o paszportach covidowych. Te słowa nie pozostawiają złudzeń!

Pomimo, że koronawirus w Polsce jest już bardzo długo po przyjęciu szczepionek sytuacja powinna powoli się stabilizować. Mimo to ciągle słyszy się o przymusie szczepień czy paszportach covidowych. Czy tak będzie? Te słowa nie pozostawiają złudzeń.

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus. DRAMATYCZNE dane! Chodzi o Polskę

Paszporty covidowe – te słowa nie pozostawiają złudzeń 

Dr Michał Sutkowski, który jest prezesem Warszawskich Lekarzy Rodzinnych zapytany został o przymus szczepień oraz paszporty covidowe. Stwierdził, że certyfikaty wyszczepienia z pewnością się pojawią.

Dla wszystkich paszporty prawdopodobnie, czyli certyfikaty, mówiąc troszeczkę bardziej elegancko. Nie wiem jeszcze w jakiej formie, ale na pewno przecież wiemy, że będą. Czy to będzie wyjazd na południe na wakacje, czy to będzie wejście do kina czy teatru, czy to okaże się, że będzie potrzebne na siłowni – już jest pewien znak zapytania 

-powiedział.

Zapytany o to, czy niezaszczepieni nie będą mogli pójść do kina, teatru czy na siłownię. Odparł, że aż tak radykalnie pewnie nie będzie.

(…) ale podejrzewam, że w niektórych obszarach naszego – nazwijmy to ogólnie – życia społecznego i naszej codzienności, będą takie regulacje, czy mogą być takie regulacje

-dodał.

Co sądzicie na temat jego słów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj