Czy wprowadzone zostaną paszporty covidowe w Polsce? Właśnie pojawił się komentarz Ministerstwa w tej sprawie. 

Nie milkną komentarze na temat wprowadzenia szeregu obostrzeń, godziny policyjnej, ponownych lockdownów czy paszportów covidowych. Czy zatem paszporty covidowe w Polsce zostaną wprowadzone? Znamy komentarz Ministerstwa w tej sprawie!

ZOBACZ TAKŻE: WAŻNY komunikat ws. pogody! GWAŁTOWNIE się zmieni

Paszporty covidowe w Polsce? Jest komentarz Ministerstwa

Wiceszef Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii Andrzeja Guta-Mostowego poinformował wszystkich, że już w czerwcu może zostać uruchomiony system związany z tzw. zielonym cyfrowym dokumentem. Co to oznacza? Dzięki temu dokumentowi będzie można podróżować po krajach Unii Europejskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Adam Andruszkiewicz zdecydowanie o kryzysie w Platformie Obywatelskiej: „ŻEGNAMY bez żalu” [WIDEO]

Stworzenie takiego dokumentu ma za zadanie nie tylko pomóc Polakom, ale także całej branży turystycznej. Ma pojawić się po 21 czerwca.

Co jeszcze powiedział wiceminister? Powiedział, że bardzo ważne jest jak najszybsze procedowanie zielonego certyfikatu. Podobno w naszym kraju powoli technicznie testują ten program.

ZOBACZ TAKŻE: Brzozowski na Eurowizji. Mocne słowa specjalistki: „to naprawdę kiepski wybór”

Wiceminister Andrzej Gut-Mostowy dodał, że jego zdaniem dzięki temu programowi wiele branż turystycznych może przetrwać. Zyskają na tym także takie miasta jak Gdańsk, Wrocław i Kraków.

A Wy co sądzicie na temat tego pomysłu i wprowadzenia takiego programu?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj