Prezydent Andrzej Duda na konferencji klimatycznej z prezydentem USA pokazał swój nowy wygląd! Czy teraz częściej będziemy go widzieć w okularach?

Wystąpienie polskiego prezydenta na szczycie klimatycznym zwołanym przez Joe Bidena była nie lada wydarzeniem. Na spotkanie online prezydent Andrzej Duda założył okulary! Są delikatne i z pewnością nadają elegancji głowie państwa.

Jest to nowość w wyglądzie prezydenta, ponieważ rzadko pokazuje się w okularach. Ostatnio założył je w styczniu, kiedy miał spotkanie z sekretarzem generalnym NATO.

Ekspertka ds. wizerunku i mowy ciała przyznała, że okulary noszą nawet osoby, które nie mają wady wzroku. Sama doradza swoim klientom, aby zakładali eleganckie okulary na ważne spotkania. Ten atrybut z pewnością dodaje powagi.

Dodatkowo ekspertka stwierdziła, że na szczycie klimatycznym prezydent Andrzej Duda był zakłopotany i zdenerwowany. Być może wynika to z faktu, iż relacja prezydenta Polski nie jest łatwa z obecnym prezydentem Stanów Zjednoczonych ze względu na sympatię z Donaldem Trumpem i niezręcznych gratulacji wygranej Joe Bidena. Zdecydowanie widać, że naszemu prezydentowi zależy, aby dobrze wypaść w oczach prezydenta USA.

Według ekspertki zdenerwowanie zdradza krótki oddech i wysoki tembr głosu. Pewność siebie okazujemy przez spokojny i cichy ton, jednak prezydent Duda jeszcze gestykulował, co niestety wyglądało sztucznie.

Źródło: fakt.pl

Zobacz także: „Nie miałam pojęcia”. Oprah Winfrey powiedziała, co myśli o wywiadzie z Meghan i Harrym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj