Koronawirus na świecie atakuje już od ponad roku. Właśnie pojawił się nowy szczep COVID-19. Jak się okazuje objawy są bardzo groźne!

Od ponad roku cały świat przewrócony jest do góry nogami. Wszystko przez koronawirusa, który zaatakował już chyba na całym świecie i nie ma już państwa, który nie odnotował ani jednego zakażenia.

ZOBACZ TAKŻE: Jarosław Gowin podał datę otwarcia hoteli, gastronomii i galerii handlowych. Mniej obostrzeń jeszcze w maju

Przez jakiś czas w mediach głównego nurtu zaczęły pojawiać się informacje na temat nowych wariantów COVID-19. Tak jest i tym razem. Pojawił się nowy szczep COVID-19. Wykryty został w Tanzanii i posiada bardzo niebezpieczne objawy.

Wykryty u przybywających z Tanzanii osób wariant wirusa SARS-CoV-2 ma aż 34 mutacje, z których część ułatwia mu unikanie przeciwciał wytworzonych pod wpływem szczepionek

-taką informację podało nierecenzowane pismo “medRxiv”

Uważa się, że jest to najbardziej zmutowany wirus na świecie. Nowy szczep zawiera bardzo niepokojącą tzw. mutację ucieczki, która polega na tym, że szczep pomaga wirusowi pokonać przeciwciała i pojawia się w innych niepokojących szczepach.

Przypomnijmy, że większość osób zarażonych wirusem SARS-CoV-2 ma objawy takie jak atak układu oddechowego. Przy tak groźnym koronawirusie z Tanzanii układ oddechowy może zostać zaatakowany jeszcze bardziej.

Jesteście przerażeni mutacją z Tanzanii?

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj