Z kim aktualnie spotyka się Kuba Wojewódzki? Celebryta nie od dziś słynie z zamiłowania do pięknych kobiet.  Dziennikarz TVN-u zgromadził pokaźną listę podbojów miłosnych. Z kim spotykał się Wojewódzki?

Król TVN-u na swoim koncie uzbierał kilka poważnych związków i ogrom mniejszych romansów, o których często wspomina, lecz nie w prost. Można o nich więcej wyczytać w jego autobiografii ,,Nieautoryzowana autobiografia”. Sam nazywa się w niej ,,Mistrzem świata w seksie przedmałżeńskim”, ale także zawodowym kawalerem.

Ponoć na liście rzekomych podbojów celebryty znajdują się między innymi z piosenkarka Natalia Lesz, jego wodzianki Dominika Zasiewska i Sara Faraj, również znana modelka Renata Kaczoruk. W autobiografii dziennikarza możemy znaleść takie nazwiska jak: tancerka jak i aktorka Agnieszka Kaczorowska, aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska czy stylistka gwiazd Maja Sablewska. Mówiło się także o rzekomym romansie dziennikarza z aktorką Olgą Bołądź.

Wielka miłość?

Najbardziej medialnym związkiem Kuby był ten ze znaną aktorką Anną Muchą. Wydawać by się mogło, że idealnie do siebie pasują. Nawet spora różnica wieku, bo aż 17 lat, nie rzutowała na z pozoru udany związek. Jednak rozeszli się z hukiem. Z tego co możemy zauważyć w mediach społecznościowych do dziś utrzymują ze sobą kontakt.

Nowa dziewczyna Wojewódzkiego

Mówi się, że nową dziewczyną Kuby Wojewódzkiego jest młoda modelka Ludwika Cichecka. Dziewczyna pochodzi z Rybnika. Modelka ma na swoim koncie sesję okładkową do magazynu ,,Playboy”. Może to właśnie ta sesje przekonała Króla TVN-u do rozpoczęcia tego związku?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj