Każdy wie, że wywiad u Oprah Winfrey z exsussexami wzbudził kontrowersje. Rasizm to poważny zarzut, dziennikarka się tego nie spodziewała!

Dziennikarka Oprah Winfrey przyznała, że nie spodziewała się takiego rozgłosu po wywiadzie z Meghan Markle i księciem Harrym. Wątek rasizmu w rodzinie królewskiej bardzo ją zaskoczył. Ponadto para nie szczędziła gorzkich słów na temat rodziny królewskiej. Jendak największe emocje wzbudziło wyznanie o tym, że pewne osoby z rodziny królewskiej zastanawiały się nad kolorem skóry dziecka!

Gdy byłam w ciąży, na porządku dziennym były nie tylko dyskusje na temat braku ochrony i tytułu dla Archiego, lecz także tego, jak ciemna będzie jego skóra.

Wyznała Meghan w wywiadzie.

Minęły dwa miesiące od kontrowersyjnego wywiadu. Dziennikarka podzieliła się swoimi przemyśleniami na jego temat w w programie Nancy O’Dell TalkShopLive.

Nie miałam pojęcia, że ten wywiad wywrze tak wielki wpływ, jaki wywarł i wciąż wywiera. Naszą wspólną intencją była prawda. Oni chcieli móc opowiedzieć swoją historię i zrobić to w taki sposób, by pozostać wiernymi prawdzie.

Oprah Winfrey nie kryła swojego zaskoczenia, gdy w studio usłyszała tak gorzkie słowa pod adresem korony.

Powodem, dla którego był to tak mocny wywiad jest to, że oni byli otwarci, pokazali swoją wrażliwość i mówili prawdę. – dodała dziennikarka.

Winfrey dodała, że ekipa starała się, aby żadne wątki z wywiadu nie wyciekły do sieci przed jego premierą. Nikt nie chciał, żeby exksiążęca para była źle zrozumiana.

Myślicie, że Meghan i Harry udzielili szczerego wywiadu?

Źródło: pudelek.pl

Zobacz także: Inwestujesz w kryptowaluty na tej stronie? Możesz nie odzyskać pieniędzy!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj