Magda Gessler jak wiadomo nie od dziś to Królowa TVN-u. Restauratorka jest popularna, do tego lubiana oraz zamożna. Wkrótce jej majątek się powiększy. Wszystko spowodowane jest “sprzedażą swojego życia”.

Magda Gessler ma bardzo ciekawe życie, obfitujące w wiele historii nadających się na ekranizację.Prowadząca „Kuchennych rewolucji” wyjawiła prasie, że reżyserzy ustawiają się do niej w kolejce, aby uzyskać prawa do zekranizowania jej życia.

Magda Gessler zarobi fortunę

Ekscytujące i pełne barw życie Magdy Gessler otoczone było wielką miłością, wieloma przygodami, tańcem, śpiewem i egzotycznymi podróżami. Jak sama o sobie mówi jest kolorowym ptakiem i zamierza to teraz wykorzystać. Restauratorka jest przekonana, że to byłby hit.

“Pokazanie tych różnych światów, w których byłam, tych kolorów, tych smaków, tych uczyć, tych wrażeń, to byłby drogi film do zrealizowania” – poinformowała Magda Gessler podczas transmisji na żywo na Instagramie znanej księgarni.

Mówi się, że za same prawa autorskie do tej historii restauratorka otrzymałaby między 500 a 600 tysięcy złotych. Okazuje się, że jest wielu chętnych, by zapłacić tak wielką kwotę “za życie celebrytki”.

“Jest parę osób w kolejce, które chcą go realizować i życzę im powodzenia. Zobaczymy, kogo wybierzemy” – podsumowała znana restauratorka.

Ciekawe czy Magda Gessler zdecydowałaby się na wyjawienie kilku sekretów ze swojego życia w swojej najnowszej książce?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj