W jednej z amerykańskich restauracji doszło do niecodziennego incydentu. Pewna nastolatka oddała obcej kobiecie świeżo narodzone dziecko, z nieodcięta jeszcze pępowiną, po czym uciekła… Całe zajście zarejestrowały kamery.

 

 

Do całego zajścia doszło 19 maja w Jersey City w restauracji  El Patron Mexican. 14-letnia dziewczyna zaraz po wejściu oddała swoje dziecko jednej z klientek. Jeden z pracowników, krótko zrelacjonował całą sytuację: “Wyglądała na trochę zdesperowaną. Po tym, jak oddała dziecko jednej z naszych klientek, po prostu wyszła”. 

 

 

 

 

Dzięki nagraniom z monitoringu, udało się bez problemu odtworzyć przebieg całego wydarzenia. Młoda matka weszła do restauracji i usiadła blisko Alease Scott. Następnie poprosiła kobietę, aby ta sprawdziła funkcje życiowe dziecka, po czym uciekła. W restauracji szybko pojawiła się policja wraz z pogotowiem, a maluch trafił do Jersey City Medical Center. Sama Scott nie potępia zachowania nastolatki: “Mogła wyrzucić dziecko do kosza na śmieci lub zostawić je z nieznajomym, a wtedy stałaby mu się krzywda”

 

Źródła:

o2.pl

Foto & Wideo: YouTube – CBS New York

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj