Wszystko na to wskazuje, że maturzyści mogli znać pytania przed maturą! Czy w związku z zaistniałą sytuacją będzie skandal? 

Matura jest jednym z najważniejszych egzaminów w życiu. Aby ją zdać należy mieć co najmniej 30% matury zrobionej w sposób prawidłowy. Jeśli jej nie zdasz czeka cię kolejny termin w wakacje.

ZOBACZ TAKŻE: Nowa mutacja Covid-19 wykryta w Polsce. Są nowe zasady!

Maturzyści znali pytania? Będzie skandal? 

Dziś swoją maturę z matematyki pisała młodzież w całej Polsce. Podejrzewa się jednak, że w związku z egzaminem dojrzałości mogło dojść do przecieków. Czy maturzyści znali swoje pytania wcześniej? Czy będzie skandal? Na ten temat spekulują już dziś wszystkie polskie media.

Jako podejrzane media wskazują na to, że wczoraj po godzinie 19:00 zainteresowaniem w Internecie cieszyły się takie hasła jak: ośmiokąt oraz osiemnastokąt. Co ciekawe nigdy wcześniej takiego zainteresowania tym tematem nie było. Później zainteresowanie zmalało, a następnie gwałtownie wzrosło w środę rano przed maturą.

Co na to CKE?

Centralna Komisja Egzaminacyjna zapowiedziała, że powiadomi policję, która sprawdzi czy doszło do przecieków.  Co ciekawe według Internautów w sieci prawidłowe odpowiedzi do matury miały pojawić się już w środę rano.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że rzeczywiście mogło dojść do przecieków? Będzie skandal?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj