Marcelina Ziętek 24-letnia gwiazda znana z serialu “19+”  pierwszy raz pokazała się na zdjęciu ze swoim ukochanym Piotrem Żyłą 34-letnim skoczkiem narciarskim. Fani czekali na ten moment od samego początku ich związku!

Rozwodem Piotra Żyły i jego byłej już małżonki Justyny żyła cała Polska. Para bez problemu publicznie obrzucała się błotem i prała swoje brudy we wszelkich mediach. Ze względu na dobro dzieci udało im się dość do porozumienia. Jednak była partnerka co jakiś czas musi zaznaczyć swoją obecność i krytykuje zachowania Piotra w swoich mediach społecznościowych.

Z tego co widać Piotr nieco szybciej poradził sobie z rozstaniem z Justyną. Odnalazł wielką miłość, którą obdarowała go Marcelina Ziętek. Młodsi widzowie mogli oglądać dziewczynę w programach takich jak: “19+”, czy “Szkoła”.

Marcelina już nie raz wspomniała w wywiadach, że jest szczęśliwie zakochana, jednak nigdy nie wspominała wprost kogo ma na myśli. Jednak Parę dni temu Marcelina wybrała się na krótki wypoczynek. Na jej Instagramie  mogliśmy zobaczyć zdjęcia z wyjazdu, a na jednym z nich jej partnera!

Internauci nie mają wątpliwości. Według nich na zdjęciach znajduje się Piotr Żyła! Młoda aktorka pod zdjęciem dodała takie o to hasztagi: “#couplegoals”, “relax”, “spa” i “weekend”.

Jak myślicie, kiedy możemy liczyć na wspólne zdjęcie w pełnej krasie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj