Po meczu Polska-Słowacja Euro 2020 Dowborowi skradziono samochód. Celebryta prosił o pomoc internautów. 

Maciej Dowbor poinformował na swoim profilu na Instagramaie, że został okradziony. Prezenterowi skradziono auto po meczu Polska-Słowacja. Po meczu Dowbor wraz z żoną Joanną Koroniewską wybrał się na korty Legii. W tym czasie ich samochód Kia Stringer został skradziony. Załamany dziennikarz podzielił się tą informacją ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Zdradził również co znajdowało się w środku auta.

Dowbor okradziony!

“NAJGORZEJ‼️ Nie dość, że nasi przegrali, to jeszcze zaraz po meczu ukradli mi samochód‼️. Tak właśnie – w centrum Warszawy, obok Radiowej Trójki i Legii. W nocy do 3 nad ranem siedziałem na policji. Jestem wykończony. Jakaś kompletna miazga. A w środku było trochę sprzętu – choćby nowiutki MacBook Pro, który służył nam do robienia lajfów – Domówki u Dowborów oraz montowania naszych filmików. Co za miazga” – zaczął celebryta.

“Charakterystyczny i raczej rzadki model! Po co to komu?! Może ktoś coś gdzieś widział?! KIA STINGER GT nr rej – WZ1977T – biała perła. Albo chociaż złodzieje wyrzucili komputer – szary grafit MacBook Pro w czarnym etui z czerwonym napisem Marc Jacobs! Wiem, że szanse są marne, ale a nóż widelec!? Możecie udostępnić?!” – kontynuował.

Dowbor wyjawił, że w środku auta znajdowała się nowa rakieta do tenisa. Celebryta podkreślił, że dla znalazcy auta, przewidziana jest nagroda.

Joanna Koroniewska również poprosiła swoich obserwatorów o pomoc.

“Kochani moi, pilne ogłoszenie. (…) Maćkowi ukradli samochód, jeśli ktoś coś wie, to dawajcie znać. Co za czasy. Masakra. Karma wraca” – skwitowała aktorka.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj