Wiele osób zastanawia się, kto poprowadzi kolejną edycję “Mam Talent!”. Program zyskał ogromną popularność wśród polskiej publiczności. Marcin Prokop już wie, Szymon Hołownia komentuje: “Niech Pan ma go w opiece”

Nowa edycja “Mam Talent!” jest już tuż tuż. Jesienią 2021 program wróci na antenę TVN w nowej odsłonie. Po dwóch latach przerwy producenci programu przyszykowali dla widzów wiele zmian. Czy to będą zmiany na lepsze?

Nowa odsłona “Mam Talent!”

Jak wiadomo castingi do 13. edycji “Mam Talent!” już trwają. W programie, który powraca do jesiennej ramówki TVN po dwóch latach przerwy, zajdzie kilka ważnych zmian. W jury ktoś zastąpi Agustina Egurrolę, a w duecie prowadzących, niestety zabraknie Szymona Hołowni.

“Zakończyłem przesłuchania kandydatów oraz kandydatek do współprowadzenia “Mam Talent!” po tym, jak Szymon Hołownia zostawił po sobie duże buty do wypełnienia. I chyba już wiem, kto je założy. Wkrótce dowiecie się i wy. Będzie dobrze” – w tajemniczy sposób wyjawił Marcin Prokop w nowym poście opublikowanym na swoich mediach społecznościowych.

Ta informacja wywołała spore zamieszanie wśród internautów. Komentarza w tej sprawie udzielił również Szymon Hołowni, który był związany przez 11 lat z programem “Mam Talent!”.

“Ktokolwiek to jest – niech Pan ma go w opiece”napisał jeden z byłych prowadzących program.

Jak już wiadomo, w kolejnej edycji “Mam Talent!” wraz z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak w jury zasiądzie Jan Kliment.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj