Ksiądz Sebastian M. miał dopuścić się wielokrotnego gwałtu na swojej parafiance w samochodzie. Podejrzany został już aresztowany.

Były wikariusz z Drelowa a aktualnie rezydent parafii w Łosicach – Sebastian M. usłyszał zarzuty wykorzystania seksualnego młodej kobiety i doprowadzenia do poddania się innym czynnościom seksualnym.

Poszkodowana zeznała, że w okresie między październikiem 2018 a lutym 2019 była gwałcona przez księdza w aucie podczas wyjazdów do Siedlec.

Parafianka przekazała sprawę Diecezji Siedleckiej, a następnie kuria złożyła zawiadomienie do prokuratury. Ksiądz Sebastian M. nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów.

Ksiądz zgwałcił parafiankę. Zebrano mocne dowody

Śledczy zebrali w sprawie mocne dowody. Parafiankę poddano badaniom psychologicznym, którzy orzekli zgodnie, że nie kłamie ona w sprawie kontaktu seksualnego z księdzem. Sebastianowi M. grozi do 12 lat więzienia.

Według dziennikarzy Super Expressu parafianie byli bardzo mocno zaskoczeni informacją o gwałcie na parafiance. Jeden  z nich stwierdził nawet, że „jeżeli zgrzeszył, to za wstawiennictwem parafian Bóg odpuści mu te grzechy i puści w niepamięć chwile słabości” – powiedział pan Bogdan cytowany przez Super Express.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj