Od kiedy koronawirus zaatakował Polskę liczba zakażeń stale rośnie. Tym razem w związku z COVID-19 pojawiły się dramatyczne dane. Ministerstwo Zdrowia właśnie opublikowało raport. 

Przez ponad rok liczba zakażeń stale rośnie i nic nie wskazuje na to, aby miała spadać. Ostatnio Ministerstwo Zdrowia opublikowało raport, gdzie pojawiły się dramatyczne dane dotyczące Polski.

ZOBACZ TAKŻE: Przywilej dla zaszczepionych! Ministerstwo zdrowia potwierdza

Dramatyczne dane 

Od jakiegoś czasu Ministerstwo Zdrowia publikuje raporty dotyczące liczby zakażeń COVID-19, oraz liczby zgonów z powodu zakażenia. Tym razem jednak pojawiły się dramatyczne dane.

ZOBACZ TAKŻE: 500 plus TYLKO dla zaszczepionych?! Pojawiły się SZOKUJĄCE informacje

W czwartek (6 maja) potwierdzono w sumie ponad 6000 zakażeń koronawirusem. W sumie najwięcej przypadków odnotowano na terenie województw: śląskiego (1086), mazowieckiego (793), wielkopolskiego (753), dolnośląskiego (643).

Najbardziej niepokoi jednak liczba zgonów. Z powodu COVID-19 zmarło bowiem aż 158 osób. To jednak nie wszystko. Z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 352 osoby – w tym właśnie momencie dane są dramatyczne.

Koronawirus w Polsce

Aktualnie w Polsce zakażonych koronawirusem jest w sumie:  2 818 378 osób, z czego zmarło 68 993.

Ministerstwo Zdrowia na swoim oficjalnym koncie na Twitterze publikuje codziennie dane na ten temat. Tak wygląda aktualny raport:

Co sądzicie na temat tych danych? Jesteście przerażeni? Myślicie, że liczba zgonów zacznie w końcu spadać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj