Ostatnio doszło do kolejnej wpadki FC Barcelony. Nie uwierzysz jak przedstawiono żonę Roberta Lewandowskiego, Annę. 

FC Barcelona nie ma ostatnio dobrej passy. W krótkim czasie doszło bowiem do więcej niż jednej wpadki. Nie tak dawno Robert Lewandowski pojawił się na zgrupowaniu Barcy w Miami. Ta informacja niemal od razu pojawiła się na stronie klubu z Katalonii. Problem w tym, że doszło do wpadki. Co dokładnie się stało? Lewandowski został przedstawiony jako niemiecki napastnik. Pomyłkę szybko poprawiono, jednak sporo osób zdążyło zrobić zrzut ekranu. Wpadka zdążyła już roznieść się po sieci.

Kolejna kompromitacja. Tym razem chodzi o żonę Lewandowskiego

Jak widać FC Barcelona nie wyciągnęła żadnych wniosków i znowu zaliczyła wpadkę. Podczas tekstu, w którym napisano o dziesięciu najważniejszych rzeczach dotyczących Roberta Lewandowskiego. Pojawiło się także jedno zdanie o jego żonie Annie. Przedstawiono ją jednak jako…Anna Stachurska. Jest to jej panieńskie nazwisko, jednak od kiedy wzięła ślub z Lewandowskim jest to błędem.

Warto dodać, że w naszym kraju kobiety po ślubie zwykle przyjmują nazwisko mężczyzny. W Hiszpanii niekoniecznie, gdyż często pozostają przy swoim nazwisku i dodają nazwisko męża.

Spodziewaliście się tak licznych wpadek ze strony FB Barcelona?

ZOBACZ TAKŻE: Słynna modelka nt. Polaków! “Zachowują się jak wieśniaki”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj