Viola Kołakowska nie kryje wśród opini publicznej swojego podejścia do kwestii epidemii oraz szczepionek, które uważa za farsę. Maciej Stuhr opublikował w ostatnim czasie wpis, który dotyczył przyjęcia drugiej dawki preparatu przeciwko Covid-19. Celebrytka ostro skomentowała jego zachowanie, a on sam szybko ustosunkował się do nieprzychylnej opinii. 

 

Zaczęło się od wpisu… 

Temat szczepionek w naszym państwie jest wciąż gorący. Coraz to więcej rodaków jest już po drugiej dawce szczepionki. Jedną z tych osób jest Maciej Sthur, który podzielił się tą informacją na Facebooku. W swoim wpisie autor jasno wyraził zdziwienie, że tak nieliczna grupa osób zdecydowała się dotychczas na szczepienie.

 

 

Kołakowska mówi jasno: “Trzeba być idiotą, żeby wierzyć w to, co jest obecnie propagowane”. 

Sthurowi szybko odpowiedziała Kołakowska, która nie kryła oburzenia w związku z tematem szczepień: “Trzeba być idiotą, żeby wierzyć w to, co jest obecnie propagowane na świecie… Trzeba być głupcem i ślepcem, żeby nie widzieć skali manipulacji planu depopulacji i ludobójstwa. Obecna sytuacja pięknie pokazuje, kto jest niewolnikiem systemu, a kto jest wolną myślącą samodzielnie i czującą istotą. Kolejne fale będą bobas zaplanowane i nie ma znaczenia ‘szczepionka’ która nie jest szczepionką, a jak to ujęto w dzienniku ustaw ‘eksperyment medyczny’ także powodzenia dla wszystkich królików doświadczalnych. Namaste” – czytamy na profilu Kołakowskiej.

 

 

Humorystyczna odpowiedź Sthura, podbiła serca internautów. 

Sthur szybko ustosunkował się do słów koleżanki z show biznesu, a jego odpowiedź podbiła serca wielu internautów. “Droga Violu! Ze względu na dawną znajomość pozwól, że odniosę się najdelikatniej do Twojej, znanej powszechnie opinii. Życzę Tobie i Twoim bliskim zdrowia. A jeśli to się wydarzy, będzie to w mojej opinii efektem dużego szczęścia. Ja się na tym nie znam. Ufam medycznym autorytetom, a te w 99,9% świadczą o czymś wręcz przeciwnym. Uważam, że Twoje poglądy, a zwłaszcza ich publiczne głoszenie, są niezwykle szkodliwe, mylne i mogą wyrządzić wiele zła. Osobiście wolałbym iść na wódkę z Sasinem (choć na myśl o jednym i drugim jest mi niedobrze) niż zaufać Twoim poglądom. Ale dość złośliwościom. Nie mogę się doczekać, aż przebadają możliwość zaszczepienia dzieci. Chciałbym, żeby moje dzieciaki nie tylko były zdrowe, ale także nie zagrażały nikomu wokół. Jednocześnie uprzejmie proszę wszystkich moich znajomych o spokojne komentarze w tym wątku” – podsumował artysta.

 

Źródła:

o2.pl

Foto.: wmeritum.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj