Jarosław Kaczyński spotkał się z  uczniami i gronem pedagogicznym Szkoły Sióstr Prezentek w Krakowie. Później padły mocne słowa — „Pan nie wie, co mówi”.

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki opublikował na Twitterze zdjęcie szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który pozuje do zdjęcia z uczniami. Zamieszczony komentarz Terleckiego spotkał się z ostrą reakcją.

Prezes PiS jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polityków w naszym kraju. Wiele osób sympatyzujących z Kaczyńskim prosi o wspólne zdjęcia. Teraz wicepremier pozował do zdjęć z uczniami oraz kadrą pedagogiczną Szkoły Sióstr Prezentek w Krakowie. Zdjęcie zamieścił na Twitterze Ryszard Terlecki, który dodał, że dla uczniów spotkanie z Kaczyńskim to ogromne wyróżnienie.

— W Sejmie grupa uczniów i profesorów ze świetnej Szkoły Sióstr Prezentek w Krakowie. Rzadko się zdarza, aby wycieczka szkolna miała okazję spotkać się z Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Świadczy to o renomie, jaką cieszy się szkoła. Do zobaczenia w Krakowie! – napisał Terlecki na Twitterze.

Jego komentarz spotkał się z ostrą reakcją internautów. – O renomie szkoły to świadczą np. dobrzy nauczyciele i sukcesy uczniów, a nie spotkanie z prezesem partii. Naprawdę nie wie pan co mówi – czytamy w komentarzu pod postem. To jeden z łagodniejszych wpisów.

Jak wypada na tle innych Szkoła Sióstr Prezentek w Krakowie? W Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2022 znalazła się na 287. miejscu, z kolei w Małopolsce na pozycji 26 a w Krakowie 15.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj