Dzień Matki już jutro! Z tej okazji sieć sklepów Biedronka przygotowała super ofertę. “Wszystkie perfumy damskie i damskie kremy do twarzy za darmo” to hasło akcji promocyjnej z okazji Dnia Matki. Gdzie jest haczyk w tej ofercie? Sprawdź szczegóły akcji.

W 2021 roku Dzień Matki przypada  już jutro, w środę – 26 maja. Jak wynika z badań w  poprzednich latach najpopularniejszymi prezentami były kosmetyki, dodatki do domu, suplementy diety, drobne AGD, ubrania, biżuteria i książki.

Dzień Matki w Biedronce

Biedronka z okazji tego wyjątkowego święta przygotowała specjalną akcję. Jutro markowe kosmetyki, kremy i perfumy sklep będzie rozdawał zupełnie za darmo.

Jakie promocje w Biedronce?

Ta zaskakująca promocja z okazji Dnia Matki będzie obowiązywała do 26 maja 2021 roku. Biedronka rozda za darmo aż 170 rodzajów produktów, między innymi: perfumy Adidas, Be Beauty, Playboy i BI-ES, kremy Nivea i Garnier oraz mgiełkę do ciała Tutti Frutti. Gdy kupicie dowolny damski krem do twarzy lub damskie perfumy, otrzymacie voucher o równowartości ceny tego produktu.

Warunki promocji

Wystarczy tylko kupić jeden flakon perfum, wtem już przy kasie otrzymamy voucher o równowartości zakupu. W regulaminie promocji istnieje zapis o ograniczeniu w postaci liczby buteleczek, które można nabyć.

Na jedną kartę Biedronka przysługują maksymalnie dwa produkty dziennie, a bon należy wykorzystać w ciągu dwóch dni.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj