Joanna Racewicz ogłosiła radosną nowinę. Wszyscy jej gratulują! Co się stało?

Joanna napisała książkę! Fani czekali na to bardzo długo. Joanna słynie z filozoficznych wpisów. Jest też dziennikarką. Z tego połączenia powstała książka o epidemii.

– Co ja mam z tymi cyframi? „12 rozmów o miłości”, „12 rozmów o przyjaźni” 📚📚 A teraz – „Poczekalnia. 13 rozmów o pandemii”. Rozmowa jest sensem życia. Tego zawodowego i tego poza pracą 📍📍 Nie mogę się doczekać premiery‼️‼️ więc piszę o niej dziś, z okazji Światowego Dnia Książki 📕📗📘 19 maja zajrzyjcie do księgarni 📍📍📍 po „Poczekalnię”, pamiątkę ostatniego arcytrudnego czasu. Opowieść rozpisana na niezwykle głosy moich wspaniałych Rozmówców. Dziękuję Wam za poświęcony czas, za cierpliwość i mądrość, której nigdy dosyć ♥️♥️ Bądźcie szczęśliwi. Z miłością – napisała.

W książce znajdą się rozmowy ze znanymi osobami o pandemii koronawirusa. Będzie to już trzecia książka Joanny. “12 rozmów o miłości” i „12 rozmów o przyjaźni” również miały charakter wywiadów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

Co na to internauci?

Cudownie! Z przyjemnością przeczytam!

Z wielka przyjemnością przeczytam 🙂

Sprzedaje się ksiazki, to ma sie Lexusy💛💛💛

Brawo Joasiu 👏👏👏👏👏❤️❤️❤️

Muszę ją mieć🔥 Na pewno będzie co poczytać, Pani jest tego gwarancją😍

Wow!!! Super!!👏❤️

Nareszcie❤️Bardzo się cieszę na Pani książkę👏

Fani czekają jeszcze na książkę, w której znajdą się wyłącznie przemyślenia Joanny. Czy taka publikacja kiedyś się ukaże?

Fot. Instagram

Źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj