Szykuje się prawdziwy chłód! Czy pogoda oszalała? Najnowsze prognozy nie są optymistyczne.

Pogoda zaskakuje nas na każdym kroku. Najchłodniej będzie na samym początku tygodnia. W nocy będą przymrozki. Dlaczego jest tak zimno, choć przecież mamy już prawie maj?

– W środę i czwartek więcej słońca. W czwartek na północy i zachodzie kraju wystąpią opady deszczu. Zrobi się cieplej: w nocy już dodatnia temperatura powietrza, a w dzień na południu jej wzrost do 17°C. Wiatr z północnego zmieni swój kierunek na południowy – podali synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Zobacz także: DUŻE zmiany w sprawie numeru 998. To REWOLUCJA!

Noc z czwartku na piątek oraz sam piątek będą pochmurne. W całym kraju będzie padać. Na północy i w centrum Polski nadal będzie chłodno – od 8°C do 11°C. Najcieplej na południu Polski – do 18°C.

Wszystkich nas interesuje, jaka pogoda będzie w majowy weekend. Niestety, nie mamy dobrych wieści. Te dni będą pochmurne, a przejaśnienia pojawią się tylko na północy. Miejscami nadal będzie deszcz. Temperatura wyniesie od 7°C do 14°. W sobotę może się lekko ocieplić.

Majówka nie zapowiada się więc ciekawie. Wychodzi na to, że musimy wyciągnąć z szafy cieplejsze kurtki i czapki. Nie możemy pozwolić sobie na chorobę!

Zobacz także: Joanna Racewicz ogłosiła radosną nowinę. Wszyscy GRATULUJĄ!

Fot. Pixabay

Źródło: IMGW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj