W ostatnim odcinku “Hotelu Paradise” powróciła Bibi. Internauci, początkowo byli oburzeni jej odpadnięciem, niestety teraz są zawiedzeni jej powrotem.

Finał “Hotelu Paradise” już tuż tuż. Nieoczekiwanie do programu wróciła Ola, która rozbiła najsilniejszą parę, wybierając Szymona i jednocześnie eliminując Bibi z programu.

Choć początkowo na Olę wylała się fala hejtu i widzowie głośno domagali się przywrócenia Bogusi, gdy wróciła, są niepocieszeni.

“To było totalnie bezsensu. Weszła Olka, wreszcie zrobiła co trzeba, a tu osoba przywrócona zostaje po 2 dniach. I cały sezon te same pary przed rajskim i nikt prócz nich nie ma siły przebicia”.

“Dramat, Ola zrobiła świetną robotę! A teraz ta wraca nuda”.

“Bez sensu, mogło się w końcu zadziać, a tak “babcia Bibi” wróciła. Masakra”.

“Ja lubię Olę. Jej decyzja przynajmniej coś na chwilę zmieniła. Było ciekawie”.

“No to wracamy do ciągłego słuchania: ej stara, w opór, nie dźwignę tego, dzidzia…”.

“I znów nudny hotel i “Sanatorium miłości” z Bibi i Simonem. Oby mniej takich ludzi w następnych sezonach”– możemy przeczytać w komentarzach.

Czy karma wróciła do Oli?

Wydawać by się mogło, że po powrocie Bibi na rajską wyspę to koniec przygody Oli z programem. Tym razem Klaudia El Dursi dała jej drugą szansę na zdobycie immunitetu. Uczestniczka musi pokonać trzy wybrane przez siebie dziewczyny w przeciąganiu worka z kokosami.

Ola zaprosiła do rywalizacji Kornelię, Karę i Bibi. Można powiedzieć, że Ola jest już jedną nogą w finale. Jedyną uczestniczką mogącą sprzed nosa zwinąć jej immunitet, jest Bibi.

Kobieta, która wygra nadchodzącą konkurencję, bez względu na przebieg rajskiego rozdania, znajdzie się w finale.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj