Potwierdziły się spekulacje, iż zwyciężczyni “Hotelu Paradise” po rozstaniu z Krystianem związała się z innym uczestnikiem programu, Krzysztofem. Niestety część fanów poczuła się oszukana.

Po emisji finałowego odcinka “Hotelu Paradise” szybko okazało się, że zwycięska para – Basia i Krystian –  nie przetrwała. Zwycięzcy tłumaczyli, że wpływ na taką decyzję miały ich wybuchowe temperamenty.

Wkrótce pojawiły się pogłoski, że Basia związała się z innym uczestnikiem show – Krzysztofem. Poinformowała o tym zwyciężczyni pierwszej edycji “Hotelu Paradise” – Marietta Witkowska.

Teraz potwierdzili to sami zainteresowani. We wtorek po południu Krzysztof opublikował na Instagramie krótkie nagranie i zdjęcia z Basią.

“Najpiękniejsze pary to te, które oprócz miłości, darzą się przyjaźnią! Te, które wygłupiają się, kłócą, żartują, rozmawiają, ale kochają się w sposób, w który nikt na świecie nie może zwątpić. Miłość to nie tylko czułości. Miłość to troska, to skarb, miłość to przede wszystkim przyjaźń… I od takiej przyjaźni rozpoczęliśmy z Basią naszą wspólną, piękną przygodę” – oznajmił Krzysztof na swoim profilu na Instagramie.

Podobny wpis mogliśmy zauważyć na profilu Basi.

“Przyjaźń to jest to co Naszą dwójkę połączyło już w “Hotelu Paradise”. Przerodziło się to w coś, czego całkowicie się nie spodziewaliśmy, wiemy jednak, że chcemy iść razem do przodu i w tym samym kierunku. Cieszę się, że mam u swego boku Kogoś, kto wie, jaka jestem i to akceptuje, Kto dba, wspiera bez względu na wszystko i kiedy trzeba potrafi postawić do pionu. W tym wszystkim jednak pozwala na to, abym zawsze pozostawała sobą. Kogoś Kto nie tylko wymaga ale i daje od siebie… Krzysztof – jesteś osobą, która sprawiła, że na nowo nauczyłam się latać bo nigdy nie podcinasz skrzydeł, ale uskrzydlasz. Cieszę się, że jest to początek naszej historii”.

Pod postami  zakochanej pary pojawiły się gratulacje od fanów. Wielu z nich już wcześniej dostrzegło, że już w programie była między nimi wielka więź.

“Widać było w programie że coś jest między wami”,

“Pasujecie do siebie jak nikt inny” – komentowali internauci.

Niestety część fanów poczuła się oszukana.

“Dziwnie się na to patrzy”,

“To jakiś żart?”,

“Taka zakochana była”,

“Czemu w programie się nie dobraliście?” – komentowali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj